Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Właścicielem sklepu Mloteczek.pl jest łódzka firma Rimi.pl.

 

Firma założona przez osobę, której największa pasją jest internet... Początki firmy to głównie projekty graficzne i internetowe, w międzyczasie firma rozrastając się poszerzała swoją działalność o kolejne dziedziny, jak np. eCommerce i  logistyka - świadczymy kompleksowe rozwiązania dla firm chcących rozpocząć sprzedaż w internecie. Z nami zwiększysz swoje zyski rozszerzając sprzedaż naziemną o internet - doświadczenie naszego zespołu to kilkadziesiąt sprawnie działających sklepów internetowych oraz wiele kont w Allegro - kont posiadających już kilkanaście tysięcy transakcji za sobą potwierdzonych pozytywnymi komentarzami.


Kolejną dziedziną, o jaką rozszerzyliśmy nasze usługi jest sprzedaż narzędzi - to kolejne hobby założyciela firmy, który w każdej wolnej chwili majsterkuje coś w zaciszu garażu. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi producentami pozwoliły wynegocjować tak niskie ceny jakie chcemy zaoferować naszym Klientom - kupującym w sklepie Mloteczek.pl

 

Naszą firmę tworzą specjaliści zebrani wokół kilku grup:

 

  • informatyka,
  • grafika
  • eCommerce,
  • logistyka,
  • marketing,
  • narzędzia.

 

Gwarantujemy najlepszą  obsługę i niskie ceny – u nas masz pewność  wysokiej jakości i  szybkiej realizacji Twojego zamówienia - przesyłki wysyłamy 6 dni w  tygodniu!

 

Jako jedna z niewielu firm na rynku nie zarabiamy na kosztach wysyłki. U nas płacisz najniższy z  możliwych koszt wysyłki, do tego kupując kilka rzeczy nie doliczamy  żadnych dodatkowych opłat za wysyłkę – płacisz raz niezależnie ile rzeczy kupisz, a  koszt wysyłki liczony jest wagowo – czyli najtaniej!


Każdy Klient traktowany jest indywidualnie co gwarantuje zadowolenie obu stron z każdej transakcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl