Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostępność produktów

Na karcie każdego produktu, widoczna jest informacja o jego dostępności w Sklepie internetowym Mloteczek.pl. Dzięki tej informacji możesz szybko zorientować się jaka liczba egzemplarzy wybranego towaru znajduje się w naszej ofercie oraz czy będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.

Co oznacza informacja umieszczana przy polu dostępność:

  1. duża ilość - oznacza, że w naszym magazynie posiadamy duży nakład tego towaru i na pewno Twoje zamówienie może być zrealizowane bez żadnych przeszkód.
  2. na wyczerpaniu (mniej niż 10) - oznacza, że w naszym magazynie pozostało kilka ostatnich sztuk towaru. W tym przypadku, jeśli będziesz trzymał towar w koszyku, ale nie zdecydujesz się na złożenie zamówienia w dostatecznie krótkim czasie, może okazać się, że jego późniejsza realizacja nie będzie możliwa.
  3. ostatnia sztuka - zainteresowany? Pospiesz się i złóż zamówienie już teraz, za chwilę tego towaru nie będzie w sklepie!
  4. brak towaru - oznacza, że obecnie nie posiadamy tego towaru na magazynie i złożenie zamówienia nie będzie możliwe. Oczywiście, niezależnie od zamówienia, w każdej chwili możesz dodać ten towar do swojej przechowalni, aby zostać poinformowanym o terminie najbliższej dostawy lub zmianie ceny.
  5. za 1-3 dni (lub 1-5 dni, 1-7 dni) - ten rodzaj towaru nie znajduje się bezpośrednio w naszym magazynie, ale posiadają go nasi dostawcy. W przypadku zamówienia produktu posiadającego ten rodzaj statusu, towar jest sprowadzany od naszych dostawców, a następnie wysyłany przez nas magazyn wraz z ewentualnymi pozostałymi elementami zamówienia. Czas potrzebny na sprowadzenie towaru wynosi od jednego do kilku dni (w zależności od konkretnego statusu).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl